
Biletbok • Forteljing • 3 – 10 år
Berre mor og Ellinor
Lån boka
Tilgjengeleg på nynorsk:
Anbefaling frå biblioteket
Ei vakker bok til trøyst og ettertanke!
Tilsett
Voss bibliotek
Ei bok med vakre illustrasjonar og eit poetisk språk som fortel om korleis det er å ha ei mamma som er trist og lei seg.
Ei bok med vakre illustrasjonar og eit poetisk språk som fortel om korleis det er å ha ei mamma som er trist og lei seg.
Om boka
Kan Ellinor fortelje om mor til andre? Eller er det ein hemmelegheit? Det er berre mor og Ellinor som bur i lag. Dei lagar sushi og drikk kakao med chili og teiknar alt det dei liker. Mor er den vakraste Ellinor veit om. Men iblant blir mor lei seg og ligg på sofaen heile dagen. Kan Ellinor fortelja om det til andre? Eller er det ein hemmelegheit? Ei varm biletbok om samhald, sjøstjerner og ønsket om å gjera det rette. Biletbok for førskolebarn/mellomtrinnet.
Utgåver
